O nás

Přímý nákup a prodej

Nákup a prodej investičního zlata v podobě zlatých mincí a slitků zabezpečujeme od roku 2008. Navázali jsme obchodní spolupráci s nejvýznamnějšími producenty zlata v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Získané zkušenosti nám umožňují nabídnout nejlepší ceny zlata na českém trhu při zachování kvality prodeje. Zboží odebíráme přímo od výrobce nebo od prověřených obchodníků, garantujeme původ zboží a zpětný odkup. Zaručujeme diskrétní a bezpečné dodání. Osobní přístup ke klientům nám umožňuje posouvat nabídku a kvalitu služeb na kvalitativně vyšší úroveň.

Spořící produkt - ZLATO & SPOŘENÍ

Složitost ekonomické situace nejenom v České republice, neustále se zhoršující podmínky pří ochraně úspor občanů, jejich doslovné znehodnocování nás přiměli k přípravě spořícího produktu – ZLATO & SPOŘENÍ – který umožňuje každému z nás podle svých možností ukládat své peníze do fyzického zlata. Jedná se o ojedinělý produkt, který nabízí pouze naše společnost. Parametry související s produktem ZLATO & SPOŘENÍ :

  • cena zlata za posledních 5 let vzrostla o 65 %
  • zlato po celou dobu své existence stabilně uchovává svoji hodnotu
  • hodnotu zlata nedokáže ovlivnit žádná vláda, žádná politická strana
  • zlato je osvobozeno od DPH
  • produktem ZLATO & SPOŘENÍ ušetříte až 50% ceny zlata, o to je vyšší váš zisk
  • produkt obsahuje to nejlepší, co může klient od spořícího produktu očekávat – výše spoření podle momentálních možností klienta, zajímavý výnos, vlastnictví fyzického zlata, likvidita produktu, 100% diskrétnost, výnos je osvobozen od zdanění, žádné poplatky, produkt sám vyrovnává inflační tlaky a tím si přirozeně uchovává svoji hodnotu, je celosvětově obchodovatelný

To, co nabízí náš produkt ZLATO & SPOŘENÍ, Vám nenabídnou žádné produkty postavené na papírových bankovkách, žádné bankovky a už vůbec ne česká koruna.

Na závěr

Vzájemná důvěra mezi námi a našimi klienty je základem našeho podnikání. Záleží nám na tom, aby náš zákazník byl spokojen. U všech mincí i slitků uvádíme přesné technické parametry, především složení a ryzost kovu. Denně aktualizujeme ceny zboží (podle aktuálního kurzu drahých kovů - aktuální fixing na Londýnské burze je dostupný přímo na našich webových stránkách - na světových trzích a aktuálního kurzu koruny).

Jednou z mála věcí, které uchovávají hodnotu naší práce v čase, je právě zlato. Zlato jako celosvětově přijata komodita nebylo stanoveno arbitrárně vládami, ale bylo zvoleno jako uchovatel hodnoty z koncenzu všech lidí a je akceptováno ve všech státech světa.